Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Kagańce

Słuchając Państwa głosów przystąpiliśmy do prac nad kagańcami które mają spełniać swoją funkcję czyli uniemożliwiać pokąsanie przez psa ale i nie krzywdzić zwierzaka.

Powstały dwa typy kagańców.

Pierwszy typ (kaganiec standard) dla psów o budowie czaszki dolichocefalicznej takich jak charty, collie i mezocefalicznej takich jak np; owczarek australijski, cocker spaniel

Drugi typ to kagańce dla psów o budowie czaszki brachycefalicznej – z krótką kufą ras takich jak mops, pekińczyk, buldog. ( nazwa robocza kaganiec pekińczyk).

Na wskutek wielu prób i współpracy z hodowlą „Anpaka-mo” powstały kagańce dla ras "brachycefalicznych" (kaganiec pekińczyk) – zabezpieczają przed pokąsaniem przez zwierzaka nie robiąc mu krzywdy.

 

Kagańce są bardzo mocne posiadają szeroką regulację, i miękka podściółkę aby nie uwierały i nie ocierały psiaka a jednocześnie uniemożliwiały kąsanie.